Блог Форум на TopBlogLog » Техническа поддръжка

"Непослушно бутонче" или скапано ЗКУ*?

(14 posts)

No tags yet.

1. Здрасти!

Точно си добавих и claim-нах блога, като предполагам, че с това всичко е наред. Добавих обаче, бутончето за TBL, като в настройките съм задал:
    Автоматично добавяне: ДА
    Първа страница: НЕ
    Блог постове: ДА
    ..и другото не е важно.

Въпросът е там, че в момента бутончето се вижда навсякъде, включително на първа страница, под всеки пост, макар и там, където съм казал - ляво, долу. Позицията позволява смяна, но настройките за първа страница, май не слушат. Нещо да ме посъветвате? Потърсих, дали въпросът не е поставен вече, но май не намерих нищо.

WordPress 2.7.1, standalone

* - ЗадКлавиатурноУстройство

Публикувано преди 8 years #
  2. Калоян ще каже, аз мога да кажа само, че бутончето проработва след одобряване на блога от модератор, което ей-сега трябва да свърша.

3. Борбата с бутончетата е трудна :lol: :lol:
    С настройки и без настройки - бутончетата се появяват навсякъде. С тази разлика, че стават активни само за новото съдържание, на старите статии си стоят безучастно.

4. Има начин и за старото съдържание да се активират и в един момент ще го направя :)

5. Май не разбрах къде се активират за "старото съдържание". Тук, предполагам, защото в блога се появиха на всички мнения. Но съм съгласен, че борбата е безмилостно жестока, де. Все така излиза навсякъде, а не само при single post.

6. Ако плъгина не се справя, просто бутни кода на бутона в темата на съответното място.

За активиране в старото съдържание трябва да направя таблица с липсващи постове, малко е завъртяно. Няма да е в близките месеци.

7. Опа,

може ли да публикуваш един screenshot от страницата с настройките на плъгина ? Аз ще погледна при мен дали излиза същия проблем.

8. Ето картинка.

Не съм сигурен, че излиза цялата, но пък смятам, че всичко необходимо се вижда.

Колкото до това, да добавям бутона самостоятелно - не е проблем, въпросът е, че тогава се обезсмисля труда на автора на приставката. ;)

9. Намерих проблема, съжелявам за късегледството си, но изглежда проблема е, че така и не съм записал промените с кода, който филтрира бутоните ;) Качил съм новата версия (0.1.6), и всеки момент би трябвало да е на разположение за изтегляве и обновление.

http://downloads.wordpress.org/plugin/wp-tbl.0.1.6.zip

10. Браво за скоростната реакция! Ще опитам и ще споделя резултатите! :)

11. Поради невъзможност през деня да ползвам FTP, реших да изчакам и да ползвам auto-update възможностите на блога. Да, ама вече два часа минаха, а нищо не се появи. Някой има ли представа, на колко време се опреснява информацията за промени по приставките? Не, че е спешно, просто ми е любопитно.

12. Аз вече го обнових с авто-ъпдейта ;)

13. Много странно. При мен все така не показва, че има по-нова версия. Не би трябвало и да е проблем в кеша на браузъра, но съм зад прокси, което да се вмешателства в ъпдейтите на моя скромен блог. :mrgreen:

14. Добре, малко тъпанарски го направих, ама май стана. Изтрих стария и инсталирах новата версия. Но все така ми е странно, поради каква причина се случи, че хем новата версия да е downloadable, хем блога ми не отчита, че се налага промяна.

RSS хранилка за отговорите по темата

Отговор

You must log in to post.

Блог Форум на TopBlogLog is proudly powered by bbPress.