Блог Форум на TopBlogLog » Обща теория на блогосферата

блогове на английски

(8 posts)

No tags yet.

1. Да изясним за последно:
    - приема ли ТБЛ заявки за включване на блогове на други езици, освен български?
    - ако да, тия блогове включват ли се в общите класации?

щото в момента класацията по фийдбърнър я води някакъв комикс на английски, а в класацията по коментари най-редовно в челото е блог за мода пак на англ. което леко ме дразни.

Публикувано преди 8 years #
  2. blk

И аз съм на мнение, че в класацията трябва да присъстват единствено и само блогове, които основно са на български език...

3. Имат си отделен сайт, en.topbloglog.com, който не е много завършен. Тези блогове просто са погрешно въведени като блогове на български език, за това излизат.

Идеята е ако имаш такъв сайт в любими да го виждаш, иначе да не го виждаш.

4. Ми може би трябва да направиш функция и съответно бутон "докладване"

и кога ще почнеш да печелиш некакви пари от тоя тбл? :)

5. Ми обмислям да предложа комерсиални услуги - http://topbloglog.com/services.php . Липсва ми бизнес усет и вяра в успеха :) да не говорим за начина, по който го разработвам - крайно незадоволително за мен.

Иначе вече има някаква база, от която може да се атакува пазара - 2200 уникални посетители дневно не е нищо. При 5-10 000 би бил сайт, който оправдава да има служител :)

6. Deep in Vogue е блогът, който също ме дразни, щото е в неправилната категория (писан е като български) :)

7. Пратих го в английския.

8. :twisted:

RSS хранилка за отговорите по темата

Отговор

You must log in to post.

Блог Форум на TopBlogLog is proudly powered by bbPress.