Блог Форум на TopBlogLog » Обща теория на блогосферата

Formspring.TBL :)

(11 posts)

No tags yet.

1. Събирам интересни въпроси, относно блоговете и топблоглог, за конференцията във Велико Търново.

Ако имате някакви, пишете.

Публикувано преди 7 years #
  2. Веднага питам. ;)
    Местя http://shakiraaa.wordpress.com/ на http://shakiraaa.wordpress.com/.
    Може ли това да стане без да си загубя ауторитито?

3. ъ? :roll: двете са еднакви

4. Ох, сори, copy-paste-нала съм едно и също.
    Новият адрес е sabinap.com, пуснах го за одобрение миналата седмица.
    Но идеята е можели да се прехвърли блог и да се запизи ауторитито?

5. Повечето блогове си връщат предното authority в рамките на 1-2 месеца след миграцията. За добро е, да не ти пука :idea:

6. Знам, знам. :)

7. На мен ще ми е интересно колко разглеждания на ден има всяка една от различните ти класации, както и по колко хита общо излизат от всяка една (т.е. колко човека кликат на нещата, които са в класацията най-много гласове, примерно).

Колко човека кликат на статията на деня в туитър и има ли някакви промени на броя им, някаква зависимост от нещо.

Колко души ползват функционалността за следенето за отговори на собствените коментари?

8. Това, което в момента нямам като данни е, колко изходящи референции подава TBL дневно. На останалите въпроси може да се отговори.

9. ти па! как може да нямаш данни за това?

10. и некаква класация на статиите с най-много гласове ще е интересна - да направиш обобщение какви типове статии биват гласувани най-много

интересно ще е, щото има разлика между свежо и твоя бутон във вида блогове които го слагат (а следователно и във вида читатели)

11. 263 гласа има статия номер 1 :) Като се има предвид, че рядко виждаме статия с над 20-25 гласа, това е като някакво чудо. Иначе идеята е ценна, мога да включа 1-2 слайда за това. Мисля че на всички ще им е забавно, предвид изводите =)

Ще се наложи да сложа някаква допълнителна статистика, за да науча референциите...

RSS хранилка за отговорите по темата

Отговор

You must log in to post.

Блог Форум на TopBlogLog is proudly powered by bbPress.