Блог Форум на TopBlogLog » Техническа поддръжка

"Блогът не е одобрен от модератор"???

(39 posts)

No tags yet.

1. Ок - Добавих си го отново в панела и няма да трия кода от блога за да можете да го наблюдавате - Ако искате го одобрявайте.

В панела на блогър ми показва че имам около 50-90 разглеждания на ден и съм сигурна че по този показател е по добре от доста други блогове. Макар че качеството на един блог не мисля че се измерва с броят посетители.

Статии добавям когато съм на кеф и имам време все пак това не е книга с рецепти дето да се чудиш днес коя да препишеш.

Публикувано преди 2 years #
  2. Bia

Разкри ме, всъщност, изкарвам десетки левове от платени публикации и сега ме е страх, че ЛЕД лентите ще отнемат от моя доход :)
    Не се бях забавлявала отдавна така, благодаря :lol:

3. Bia - Кой въобще го брига за тебе та да те разкрива ?!?!
    Просто ми направи впечатление, че позицията която си заела в тази статия въобще не ми се вписва в представата за блогърство.

Ама след като мислиш че преписването на рецепти може да минава за блогърство защо ли се и учудвам.

4. Bia

:mrgreen:

Чудех се кога ще избие пасивната агресия в открита такава. С този каруцарски речник не знам как ще продаваш лампи. Или каквото там се опитваш да продадеш :roll: Блогърството е нещо твърде далечно от това, което очевидно ТИ си представяш :)

Наслука с лампичките :)

P.S. Мисля да си сложа тази тема в "Любими" :mrgreen:

5. Bia - Като чели живееш в някакъв паралелен свят - Някой те разкрил - Някой го било избило на агресия - Някой бил ползвал каруцарски речници

Айде сега се върни назад из мненията и ми посочи къде точно ги видя тези неща

Къде точно те разкрих?
    Къде точно видя агресия?
    Къде точно използвах каруцарски речник? - За да ти спестя един пост ще ти кажа че думата брига е чуждица от Сръбски и означава - Интересува - Тоест - Кой въобще се интересува от теб за да те разкрива.

Сори ако няма кой да ти обръща внимание, но няма смисъл да спамиме темата.

Админа ако прецени нека да разчисти тези глупости

6. Бях доста изненадан, като най-накрая намерих време и отворих този блог. Вътре има реална практика с лед ленти.

Сега остава да одобря и блог за интериорни врати... :roll:

7. Блогът не е нищо особено, но все пак поне не е комерсиален и е изцяло авторски - със сигурност не е по лош от повечето блогове които са в раздел технологии.

А от интериорни врати има къде по готини неща - Хамали - Кърти - Защо да си купя Лаптоп и тн. :)

8. Блог за хамали не се е появявал от години. Интериорни врати има всеки ден.

9. Всъщност какъв е проблема да пуснеш блог за интериорни врати ако е хубаво написан с практически съвети хубави авторски снимки и не е СЕО насочен и тн.

С какво такъв блог е по лош от десетките блогове за рецепти с преписвани или превеждани статии за които авторите не са вложили почти никакъв труд?

RSS хранилка за отговорите по темата

Отговор

You must log in to post.

Блог Форум на TopBlogLog is proudly powered by bbPress.