Блог Форум на TopBlogLog » Техническа поддръжка

Ако се чудите какво се случи...

(18 posts)
  1. Изгоряло дъно. В момента си нямаме собствен сървър и сме на гости на друга машина. Ще отнеме време да възстановя услугата.

Публикувано преди 4 years #
  2. По тази причина ли не работи полето за дърсене или по друга?

3. Да :( Надявам се скоро да имам свободен ден, за да оправя изпочупените неща по операционната система и да пусна отново търсенето.

4. dzver! На всяко 3 цъкане," Последни от любими" зачезват, като невидимия прицел. Профила ми е празна страница( пак на някое си цъкане) и пише TBL DB Error. А в профила на блога "тука има, тука нема" публикации , когато си иска.

Тъка, че полето за търсене мий "Ич"

Публикувано преди 3 years #
  5. Сега па излезе 2 пъти та не мога да го изтрия 2 то

6. Съжалявам за проблемит, Руми. Все още няма развитие по въпроса с подмяната на виртуалния сървър с истински.

Възстановяването на търсенето е 1 час работа, скоро ще се появи.

7. Здравейте,
    Защо, когато трябва да пиша коментар в блога си, като натисна "отговор" ме праща винаги най-горе в блога?

8. защото когато натиснеш Публикувай, страницата трябва да се промени, за да включи твоя коментар и браузърът я презарежда.

9. Окълцах малко разни по-слабо ползвани и натоварващи фийчъри и пуснах търсачката. Да видим ще работи ли добре сега.

10. krizt, до преди 2 седмици не беше така. Натискайки "отговор" на коментар - просто се отваряше полето долу за писане на коментара. А сега ме праща горе на заглавието.
    Благодаря

11. dzver! В контекста, да изям конско да кажа.
    Повече от седмица ТБЛ, почти не работи. И да не се повтарям. Грешките са посочени, някъде в по-горна моя "жалба".

Знам за сървъра! Но му стегнете малко" бурмичките ", засега ако може. Моля!

12. Странно, обещавам да погледна събота точно твоя профил защо не работи. Мислих, че съм ги закрепил нещата.

Ползваш "Любими" казваш? Ще ти ги оправя.

13. Благодаря!

14. Не е само нейния профил. От 17 часа до сега така и не ми показваше публикации в любими блогове. Вчера също беше така, а и често се случва. Зная, че има проблеми и не се обаждам, но не е приятно.Преди малко ме изхвърли и от форума и се наложи отново да се логвам.

15. И на мен не ми показва публикациите в Любими три дена вече.

16. Погледнах заявката, изглежда ок. Махнах 3-те класации в дясно, които така или иначе са все едни и същи от години. Кажете ако още наблюдавате проблема.

17. Засега е добре.

18. dzver! Оплаквам се за последен път.
    Наистина съм омална и банална на фона на всички потребители тука. Но свикнах с ТБЛ. Винаги говоря от свое име и не знам кой, колко проблема има.
    От последното ми дрънчене ТБЛ през ден не работи изобщо като ми дава надпис
    "Database Eror"
    Извинявам се! И знам,че не ти е само ТБЛ на главата.

19. Знам, всички тези гаснения са заради недостиг на памет, при който операционната система убива MySQL. Работим по въпроса, надявам се да не се чупи повече по точно тази причина.

Все пак това е хоби проект и ресурсите, които влагам в него не са прекалено големи.

RSS хранилка за отговорите по темата

Отговор

You must log in to post.

Блог Форум на TopBlogLog is proudly powered by bbPress.