Блог Форум на TopBlogLog » Помощ

Фатална грешка?

(10 posts)

No tags yet.

1. Здравейте,
    Опитвам се да регистрирам блога си, но пише: "Адреси, за които имаме фатална грешка: http://www.words.bg/blog/". Claim-нала съм го, но все пак?
    Предварително, благодаря много за съдействието. :roll:

Публикувано преди 1 year #
  2. Блогът е регистриран отдавна, но няма работещ RSS фийд. Всички линкове към РСС фийд в него водят към заглавната страница

3. Много ви благодаря за пояснението. Вднага ще се погрижим да направим такъв.

4. То вероятно има, просто нещо го деактивира много грубо

5. Уж е нямало фийд до този момент и е създаден нов. Но дали се е оправило, все още нямам яснота. Преди време използвахме wordpress платформа и нещата се случваха лесно, но сега е малко по-различно. Все пак, благодаря Ви още веднъж за отзивчивостта! ;)

6. Съжалявам отново за безпокойството, никак не съм наясно, но не виждаме нито една публикация във фийда на класацията. :-(
    Къде бъркаме? Нужно ли е да се направи още нещо?
    Благодаря!

7. Хранилката за статии е на този адрес и е счупена в момента:
    http://www.words.bg/bg/xml/rss/

Предполагам че става въпрос за копи-пейст на гаден символ или за substr вместо mb_substr, но не е проблемът в топблоглог.

8. Много благодаря! Момчетата от поддръжката казаха, че трябва да е оправено, каквото и да са направили по този фийд. Ще го наблюдавам. Дано се оправи... :(

9. не е оправено :(

10. А какво точно трябва да се направи, за да мога да им предам по-конкретни насоки или да търся други хора, които са наясно, за да ми помогнат по този казус? Ще съм благодарна, ако разясните. :-(

RSS хранилка за отговорите по темата

Отговор

You must log in to post.

Блог Форум на TopBlogLog is proudly powered by bbPress.